שליכט צבעוני אקרילי

שליכט צבעוני אקרילי גמיש

שליכט צבעוני אקרילי גמיש Pigmentop המיועד לחיפוי קירות, מקנה עיצוב דקורטיבי ייחודי בעל תכונות רבות בגמישות כפולה.

ציפוי דקורטיבי אקרילי בגמישות כפולה, גמיש המגשר על פני סדקים נימיים על הטיח בעל מרקם חולי המיועד לחיפוי קירות חוץ ופנים. נושא תו תקן 1731 של מכון התקנים, היתר מספר 71824.
ניתן לגוון את השליכט בכל צבע ממניפת הצבעים, גוונים כהים בתוספת תשלום.

דוחה מים, אטום למים ונושם, עמידות גבוהה בפני סדיקה. בגמישות כפולה, ידידותי לסביבה ועמיד בפני קרינה UV. מוכן לשימוש, אינו רעיל ונוח לעבודה ויישום. כושר הדבקה מעולה, מתאים לשימוש פנים וחוץ ואינו צורך תחזוקה

על גבי- טיח מיישר, שליכט סיד או צמנט, קיר גבס, בטון, צבע אקרילי, צבע גמיש, וילבורד, דבק רשתות P-2100. יש להתעייץ עם השרות לגבי החומר המקשר המתאים לתשתית.
קירות הטיח השחור צריכים להיות שטופים במים מאבק ומלחים. לאחר האשפרה, במידה ומגלים סדקים או אזורים חלולים יש לתקנם בתשתית. טיח שחור, יש לוודא ביצוע אשפרה והמתנה לייבוש מלא.

 

את החומר יש למרוח לאחר 24 שעות ממריחת היסוד המקשר. המריחה מתבצעת במקביל בכל מקומות היישום של החזית. כדי שלא ייוצרו חיבורים בין הקומות עדיף להימנע ממריחה בשמש ישירה וכן טמפרטורה הגבוהה מ-35 מעלות. אסור למרוח על משטח רטוב או ביום שצפוי לרדת גשם. המריחה מתבצעת בעזרת מאלג' מתכת. עיבוד הטקסטורה הסופית נעשית ע"י מאלג' פלסטיק בלי ללחוץ על החומר.

מקום מוצל ויבש בטמפרטורה של 20-25 מעלות. חיי מדף באריזה המקורית סגורה – שנה.

תוכן לקבלת דרגת גישור 2 מ"מ 3 ק"ג מ"ר חומר רטוב בהתאם להוראות השימוש ותשתית הקיר. משקל סגולי 1.8-1.9 ק"ג לליטר (+- 0.05) 

יש להרחיק מהישג ידם של ילדים, אין לערבב מוצר זה עם חומרים של הומלצו על ידינו. ניקוי הכלים והידיים במים פושרים.

בואו לדבר איתנו! נשמח לשמוע מכם, לייעץ ולהסביר על שליכט צבעוני.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

קבלנים, אדריכלים, מעצבי בתים, עובדים ובעלי בית - כמה פעמים נתקלתם במצב בו, השליכט שבחרתם לביצוע העבודה הגביל את התוצאות שרציתם?

זה הסוף למגבלות