שאלות ותשובות

– שלא תטעו שליכט צבעוני אינו חומר איטום, ההבטון מונע כניסה של מים כמובן שהשליכט והפריימר יוצרים איטום אך עם כמות מים גדולה יכולה להיות חדירה של מים.

הנוסחא הייחודית של פיגמנטופ שליכט צבעוני יצרה חומר המחליק סדקים בצורה אסטית יותר, איכות המראה את טיבו של החומר מדגישה את איכות גימור הבית. להזמנת ייעוץ והתאמת החומר המתאים השאירו פרטים. 

יש לחכות לפחות 24 שעות בין ביצוע הפריימר לביצוע שליכט צבעוני.

שליכט אקרילי מיועד לציפוי חיצוני של קירות והוא הציפוי חוץ הכי נפוץ בישראל בשנים האחרונות. הפופולאריות של השליכט הצבעוני נובעת בעיקר מהעמידות הגבוהה של מזג האוויר והיכולת לגשר על סדקים בקיר, תוך שמירה על נראות ואחידות גוון לאורך זמן. השליכט האקרילי של פיגמנטופ גמיש ביותר ויוצר קיר חלק ללא סדקים.  

השליכט המינרלי. בשונה מהשליכט האקרילי שהוא עשוי חומרים טבעיים בלבד, הוא מיושם לרוב בבנייה המודרנית של היום המעודדת שימוש בחומרי בנייה ירוקים וידידותיים לסביבה. ניתן להגיע איתו לטקסטורות שונות על הקיר וליצור מראה מיוחד.

 בדרך כלל לקירות חוץ עדיף לעשות אתה השליכט האקרילי ובקירות הפנים עדיף לבחור בשליכט המנרלי.

טיח הוא החומר גלם הבסיסי לפני ביצוע השליכט הוא תורם ליכולת הבידוד והאיטום של הקיר השכבה של הטיח מיישרת את המרקם על הקיר ומייצרת את האפשרות לבצע את השליכט מעליו.

השליכט מיוצר על שכבת הטיח וגורם למראה דקורטיבי, השליכט מיוצר במגוון ענקי של טקסטורות והופך את הקיר ליחודי. בפיגמנטופ שליכט צבעוני קיים המון גוונים וטקסטורות שונות של שליכט צבעוני.

לפני שליכט מבצעים פריימר , עדיף לבצע שכבת פריימר עם צבע תואם שבחרתם לשליכט הצבעוני. יש לבצע שכבת של  הפריימר מפני שהוא חומר מקשר , כלומר הוא מקשר בין סוגים שונים של חומרים.

אפשר להשאיר פרטים בטופס צור קשר ונציג יחזור אליכם, או להתקשר לייעוץ מהיר ומקצועי למשרד הראשי שמספרו-0532235370

אפשר להשאיר פרטים לקבלת ייעוץ בתחתית הדף או בטופס הצור קשר וגם להשאיר הודעה באמייל pigmentop@gmail.com עם פרטים ויחזרו אליכם במהרה.

ממוצע של בית מכיל כ75 פחי שליכט ו- 15 פחי פריימר, פח שליכט פיגמנטופ מספיק בממוצע כ-10 מטר מרובע הכל תלוי במקצועויות הטייח.

אפשר למצוא גוונים במניפת צבעים שלנו, ואת שאר הגוונים אפשר למצוא אצלנו השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם וביחד תבחרו גוון לשליכט צבעוני.

כמובן. במעבדה של פיגמנטופ אפשר להגיע לכל גוון שרק תרצו הביאו לנו או צרו איתנו קשר וסוכן שלנו יגיע אליכם לקחת  דוגמה של הגוון הקיים אצלכם ועובדיי המעבדה ימצאו את הגוון המדויק.

המחיר משתנה בגלל המון פרמטרים שונים בבחירת השליכט צבעוני. 
לקבלת הצעת מחיר התקשרו למשרד הראשי שמספרו 0532235370 או השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם.

המפעל ממוקדם באיזור תעשיה יד חנה שבעמק חפר.

לקביעת פגישה התקשרו למשרד הראשי שמספרו- 09-8666602 או השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם לקביעת פגישה.

הסטנדרט הגבוה ביותר מבחינת איכות החומר והערכים שעל פיהם ניתן תו התקן הישראלי. בואו להכיר את המוצרים של פיגמנטופ בעמוד מוצרים

שתי הסיבות שהעבודות בשליכט צבעוני נראות מקצועיות יותר הן האיכות של המוצר עם מגוון האופציות שהוא מותיר לקבלן.
הכנסו לגלריה וראו את הפרויקטים ואנשי המקצוע שבחרו בשליכט המצוין של פיגמנטופ.

בואו לדבר איתנו! נשמח לשמוע מכם, לייעץ ולהסביר על שליכט צבעוני.

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

קבלנים, אדריכלים, מעצבי בתים, עובדים ובעלי בית - כמה פעמים נתקלתם במצב בו, השליכט שבחרתם לביצוע העבודה הגביל את התוצאות שרציתם?

זה הסוף למגבלות